Що таке відкриті біржові торги

Відкриті біржові торги можуть мати принципово важливе значення для кожного з учасників цього ринку. Тому вам варто уважно стежити за особливостями роботи відкритого електронного ринку та аналізувати основні його принципи. В перспективі у вас є можливість також долучитись до торгів та отримати від цього якісні переваги. Ця система є важливою для багатьох підприємців, тому вам точно варто переглянути основні її можливості. Це створить ідеальні умови для кожного з окремих учасників. Саме тому вам варто переглянути більше інформації про торги у цьому сучасному секторі та навчитись аналізувати все те, що дійсно вас цікавить. 

Подробнее

Тендер: как правильно принимать участие

В настоящее время, чтобы купить любой товар, начиная с мелочей и  заканчивая недвижимостью и транспортными средствами, производственным оборудованием, стоит обратить внимание на возможность принять участие в тендере открытого типа. Конечно, для начала потребуется пройти простую регистрацию на специальной проверенной площадке. Она получила название Украинская универсальная товарная биржа. Сервис отличается качеством, прозрачностью и сочетанием профессионализма и открытости для каждого без исключения клиента. Что на самом деле представляет из себя тендер? Здесь речь идет именно о крупной закупке, осуществляемой на конкурсной основе. Основное отличие данного современного и актуального направления — построение на принципах открытой конкуренции. 

Подробнее

Устройство кофемашины

Отличными кофеварками считаются те, которые могут состоять из нескольких главных частей. Удивительно, что в основном отличительными особенностями являются конструкционные отличия изготовления кофе, а не принцип работы или состава элементов. Все части, которые входят в состав кофемашины, связаны функциональными элементами. Каждый элемент может выполнять только свои специальные действия и функции.

Подробнее

Орендувати або купити землю в Харкові

Як зазначено в чинному Земельному кодексі, в Україні державна і громадська земля здається в оренду після схвалення фахівцями в залежності від бартеру землі. Пропозиція (суперництво), через яку Оренда землі в Харкові стає законною, пропонує переваги двом гравцям в Угоді.

Подробнее

Як придбати конфіскат на онлайн торгах

В 2014 році була запущена система продажу арештованого майна СЕТАМ, завдяки якій усі бажаючі могли купувати різноманітні товари, що були конфісковані на митниці або у боржників. Завдяки продажу арештованого майна на відкритих онлайн аукціонах, вдалося відразу вирішити декілька болючих питань.

Подробнее

Ефективне придбання енергетичних ресурсів

На даний момент торги енергетичними ресурсами проходять у відкритому та вільному форматі. Ви просто зараз можете отримати доступ до відповідної ділянки ринку, слід просто звертати більше уваги на основні доступні процеси. Це створить оптимальні умови для того, щоб ви могли покращити цю систему та вийшли врешті решт на певну користь у цій категорії.

Подробнее

Чому краще брати участь в тендерах в UUB

Всі державні та комунальні організації, що діють на території України наразі не мають можливості проводити закупівлі без створення тендерних оголошень. Згідно з 18-ю статтею України про державні закупівлі, все організації та установи, що знаходяться на державному фінансуванні, повинні створювати оголошення про пошук виконавців. Самі оголошення можна знайти на електронних майданчиках. Їх в системі ПроЗорро досить Подробнее

Какую миссию ставит перед собой Ассоциация «Биржевые и электронные площадки»

Среди независимых общественных формирований одну из важнейших ролей играет Ассоциация «Биржевые и электронные площадки». Она появилась благодаря тому, что отдельные частные компании решили внести свой вклад в состояние рыночных отношений. Участниками объединения выступают предприятия, выполняющие услуги на рынке биржевых операций. Все они действуют исключительно в рамках законодательства. Основные задачи Ассоциации Руководители электронных площадок создали действительно Подробнее

Реалізація майна банкрутів через Прозорро. продажі

Реалізація майна підприємств-банкрутів та фізичних осіб є перспективним напрямком, яке сприятливо розвивається в електронній системі www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/ На сьогоднішній день процедура проходить не з 100% прозорістю, в закритому форматі від громадської публіки. Завдяки початку роботи ринку з проведення аукціонів з реалізацією майна банкрутів дозволяє збільшити кількість залучених користувачів в сам процес. Як результат, продавець може розраховувати Подробнее

Приватизація заводів Укрспирту на відкритих аукціонах майданчика УУБ

У жовтні розпочалась приватизація підприємств «Укрспирт» в системі «Прозорро.Продаж» https://sale.uub.com.ua/filter/alcohol-industry. Першим лотом був Немировський завод, коттрий розташований у Вінницькій області. Кожен з них планує продати 78 таких об’єктів в електронній торговій системі.

Подробнее

1 2 3 4